На цьому наголосив народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Юрій Павленко в ефірі телеканалу «Київ» під час обговорення у студії президентські вибори.

Політик зауважив, що уся передвиборча кампанія чинного президента показала, що він прагне будь-якою ціною втриматися у своєму кріслі. Водночас, Петро Порошенко не очікував такого великого розриву й тим більше із Володимиром Зеленським. На думку опозиційного політика, такий розрив, при веденні чесної виборчої кампанії у другому турі, подолати арифметично не можливо.

«Поразка Порошенка у першому турі – це результат п’яти років політики розколу країни. Його нові білборди продовжують цю політику, посилюють напругу у суспільстві. Ці вибори повинні нарешті поставити крапку у використанні технології протистояння, зупинити розкол в Україні», – наголосив Юрій Павленко.

Парламентар також зазначив, що системні старі політичні сили у Європейському Союзі руйнуються і їм на заміну приходять нові. Тому європейці уважно спостерігають за тим, що відбувається сьогодні в Україні, адже незабаром їх чекає щось подібне – коли політики так званої старої школи програють.

«В разі перемоги у президентських виборах Володимира Зеленського не виключено, що політична система в Україні може серйозно змінитися. В той же час, маю надію, що голосування виборців покаже політикам і олігархам, що не можна ставити свої інтереси вище народних», – резюмував Юрій Павленко.

Останні записи