Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко заявив під час брифінгу у неділю, 31 березня.

«Кричущий факт зневаги до закону і почуття безкарності продемонстрували голова Житомирської ОДА Ігор Гундич та міський голова Житомира Сергій Сухомлин. В порушення ст. 7 Закону «Про вибори Президента України» та ст. 159 Кримінального кодексу України демонстрували – як на дільниці, так і на своїх сторінках у соціальній мережі, і далі по ЗМІ – свої бюлетені у відкритому вигляді. Посадові особи мали б захищати закон , демонструвати повагу до нього. На жаль, своїми діями вони продемонстрували вседозволеність. Такі дії підтверджують факти, що надходять до нашого штабу, про бажання і спроби сфальсифікувати результати виборів на користь кандидата від влади», – сказав опозиційний політик.

Він зазначив, що з приводу цих фактів довіреною особою кандидата в президенти Юрія Бойка по 62-му округу Наталією Леонченко подана відповідна скарга до Окружної виборчої комісії. «І ми наполягаємо на негайному розгляді цієї скарги і відповідному реагуванні згідно із законом», – підкреслив Юрій Павленко.

«У будь-якій нормальній країні після такого факту голова ОДА вже б написав заяву про відставку, і разом з міським головою вони вже б писали пояснення у поліції, оскільки було б відкрито кримінальну справу», – наголосив парламентарій.

«Крім того, довірена особа одного з кандидатів звернулася до поліції у зв’язку з інформацією про підкуп виборців з метою проведення агітації за кандидата від влади керівником апарату Житомирської ОДА Олексієм Шатило. Шатило, використовуючи службове становище, відвідав всі райони Житомирської області і особисто, за допомогою голів райадміністрацій, видавав гроші в сумі від 5 до 30 тисяч гривень для організації незаконного голосування. Відповідна заява подана до правоохоронних органів, і ми також чекаємо від поліції реагування», – повідомив Юрій Павленко.

«У зв’язку з виявленими фактами, які зафіксовані спостерігачами як від нашого кандидата, так і від інших кандидатів, змушені констатувати – як до 20:00, так і після 20:00 готуються всі можливі схеми фальсифікацій, для того, щоб дати якнайбільший результат кандидату від влади», – резюмував опозиціонер.

Останні записи