Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко у Міжнародний жіночий день, що відзначається щороку 8 березня.

Парламентарій розповів, що вже кілька років поспіль в Україні намагаються скасувати 8 березня.

«Міжнародний жіночий день святкується в усьому світі. Нинішня влада так прагне до ЄС, що, намагаючись прийняти такі дискримінаційні рішення, сама собі суперечить та принижує українських жінок. Нині влада вже ігнорує День Перемоги 9 травня та інші визначні дати Великої Вітчизняної війни. Команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ нікому не дозволить спотворювати історію, паплюжити пам’ять і традиції», – наголосив Юрій Павленко.

Політик зазначив, що потрібно пам’ятати й шанувати традиції, які були передані нам у спадок від попередніх поколінь. І день 8 березня у всьому світі нагадує про боротьбу жінок за свої права – політичні, економічні та соціальні.

«На жаль, в Україні права жінок дуже часто порушуються. Наприклад, зменшення виплат при народженні дитини – це вже дискримінація прав жінки. Тому що саме жінка продовжує рід і приносить життя у цей світ. Однак нинішня влада про це чомусь забуває. Тому одним з пріоритетних завдань у передвиборній програмі Юрія Бойка є підвищення виплат при народженні дитини», – наголосив народний депутат.

Він підкреслив, що Міжнародний жіночий день українці святкували, святкують і завжди святкуватимуть.

«Дорогі жінки, щиро вітаю вас з 8 Березня! Бажаю вам миру, добра, любові і щастя. Нехай у вашій душі завжди горить вогонь кохання, а в серцях панує весна. Щоб чоловіки завжди дарували вам увагу, турботу, любов і, звісно, подарунки. Хай збуваються усі ваші мрії!» – резюмував Юрій Павленко.

Останні записи