Сьогодні на Житомирщині невідомі пошкодили борди кандидата у президенти Юрія Бойка.

Так, за останні два тижні невідомі пошкодили борди в Одесі (мікрорайон Черемушки), у Запоріжжі і сьогодні в Бердичеві. Раніше групи радикалів спробували знищити політичну рекламу ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у Харкові і Києві. Все це робиться боягузливо і під прикриттям темряви.

По кожному випадку опозиціонери написали заяву у поліцію.

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, керівник житомирських опозиціонерів Юрій Павленко підкреслив, що такі дії не зупинять тих, хто протистоїть нинішньому режиму.

«Тим, хто це робить, і їх замовникам ще раз заявляємо – нас не залякають витівки радикалів і хуліганські «акції залякування», не зупинять інтриги влади і її політичних маріонеток. Ми боремося за те, щоб встановити в країні мир, відновити економіку і забезпечити нормальне життя українським сім’ям», – сказав опозиціонер.

З його слів, такі дрібні збитки характеризують людей, які за цим стоять, – нічого не створивши, вони тільки руйнують.

«У разі перемоги нашого кандидата на виборах всі злочини нинішньої влади будуть розкриті. Ми припинимо розквіт бандитизму, якими б політичними гаслами він не прикривався. Ми захистимо громадянські права і забезпечимо порядок і безпеку на вулицях наших міст», – акцентував Юрій Павленко.

Останні записи