На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко в ефірі програми «Український формат» на телеканалі «NewsOne».

Народний депутат зазначив, що кожна політична сила діє відповідно до українського законодавства і Статуту своєї партії, як її ключового документу. Відповідно до Статуту ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ і чинного законодавства, ніякого з’їзду партії 15 грудня відбутися не може. Щодо зібрання представників ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ 12 грудня, то Юрій Павленко підкреслив, що це були збори активу партії. Участь у Зборах взяли 16 регіональних організацій ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Результатом Зборів стало ухвалення рішення про не участь у так званому з’їзді партії 15 грудня, який визнаний нелегітимним, а всі його рішення «юридично нікчемними».

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК на зборах активу партії висловив підтримку створенню ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ та Юрію Бойку, як єдиному кандидату від опозиційних сил. Також, опозиціонери заявили про те, що готові до об’єднання всіх опозиційних сил з тим, аби не дати зберегтися діючій владі та зупинити соціальну, економічну і політичну кризу, в яку вона все далі штовхає Україну. Частина регіональних організацій ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ введена в оману деякими партійними лідерами, котрі закликають їх представників до участі у так званому з’їзді 15 грудня. Водночас, впевнений, що вони, як і ми, вважають, що єдиним кандидатом, який здатний перемогти нинішню владу та забезпечити мир в Україні є Юрій Бойко», – зауважив Юрій Павленко.

Нещодавно Київський міжнародний інститут соціології провів дослідження щодо можливих результатів виборів, якби вони відбулися в кінці листопада 2018 року. В опитуванні ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ та ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вперше були представлені як різні політичні сили. Згідно результатів опитування, в парламент могли б пройти шість партій. Це «Батьківщина» – за неї готові проголосувати 23,4% опитаних, у партії «Слуга народу» 13% симпатиків, 11,3% виборців мають намір віддати свої голоси за ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ. У «Блоку Петра Порошенка» – 11,2%, «Громадянську позицію» підтримують 9,1% опитаних. Радикальна партія Олега Ляшка отримала 8%. Партія ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не долає 5% бар’єр, її готові підтримати тільки 2% опитаних.

Це дослідження чітко показало, що українські громадяни підтримують широке об’єднання опозиційних сил, вважає Юрій Павленко.

«Ми звертаємося до наших колег з регіональних організацій, що не взяли участь у зборах партактиву, до наших однопартійців: давайте припинимо спробу підіграти владі, давайте зупинимо рейдерське захоплення ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ з боку президента та його поплічників. Давайте разом створимо потужній опозиційний рух, який зупинить нинішню владу, не дасть сфальсифікувати вибори та переможе на майбутніх президентських та парламентських виборах. Незалежне соціологічне дослідження підтвердило, що більшість прихильників як ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, так і партії «За життя», готові сьогодні голосувати за ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ. На мій погляд, це найкраща відповідь тим, хто намагається розколоти партію», – підкреслив народний депутат.

«На прикладі спроби рейдерського захоплення ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, відбувається протистояння між тими, хто хоче руйнувати та грабувати, й тими, хто готовий об’єднуватися і будувати. «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» об’єднала людей з різним баченням. Водночас, це не є нашою слабкістю, адже таким чином ми посилюємо один одного. Ми здатні домовлятися, шукати компроміси та діяти як одне ціле заради гідного майбутнього для українського народу, об’єднання, розбудови та процвітання країни», – резюмував Юрій Павленко.

Останні записи