Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко звернувся до очільників Житомирської облдержадміністрації та Житомирської обласної ради щодо забезпечення гідного відзначення Дня перемоги у Великій Вітчизняній війні та вшанування подвигу українського народу.

У своєму депутатському звернені Юрій Павленко відмітив доцільність утворення обласного організаційного комітету з відзначення Дня Перемоги, до складу якого  мають увійти представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій ветеранів війни і праці, Війська Польського, правоохоронних органів та інші.

«Організаційному комітету необхідно доручити розробку і затвердження плану відзначення 9 травня з урахуванням пропозицій ветеранських організацій. Необхідно передбачити низку заходів не тільки з метою поліпшення матеріального стану та соціального захисту ветеранів війни, а й для збереження історичної пам’яті про їх подвиг, особливо серед молоді», — так прокоментував своє депутатське звернення парламентар.

Юрій Павленко нагадав, що опозиціонери Житомирщини щороку вітають ветеранів та їх нащадків з Днем Великої Перемоги.

«Разом з громадськістю ми йдемо до Монументу Слави у Житомирі та інших пам’ятних місць Житомирщини, покладаємо квіти і вшановуємо пам’ять загиблих. У той же час вже декілька років поспіль представники влади ігнорують цю дату, забуваючи, кому саме ми зобов’язані своїм життям і майбутнім. 9 травня – День Перемоги. Він був, є і завжди буде нашим святом. Ми нікому не дозволимо переписати історію та забути подвиг Героїв Великої Вітчизняної війни», — наголосив опозиційний політик.

Останні записи