На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, коментуючи Всеукраїнський об’єднавчий з’їзд партії, який відбувся 6 червня.

«Ще влітку 2018 року Юрій Бойко виступив з ініціативою об’єднати реальну опозицію для боротьби з режимом, перемоги над ним і відбудови країни. Цю ідею підтримують наші виборці – ми бачимо це і під час зустрічі з ними у регіонах, і за результатами соціологічних досліджень. Опозиція витримала випробування президентською кампанією — нам довіряють мільйони людей, і ми не зрадимо їхні інтереси», — зазначив Юрій Павленко.

У перевиборчій програмі ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ першочерговими завданнями визначено мир, єдність та консолідацію суспільства, нагадав парламентар.

«Формування досвідченої та відповідальної перед народом влади є головною умовою для позитивних змін. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ має на меті збудувати мирну соціальну державу — парламентську республіку з розширеними повноваженнями місцевого самоврядування, з незалежною судовою гілкою влади, з якісною освітою та доступною медициною», — наголосив політик.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ відкрита для всіх опозиційних політичних сил, які розділяють її ідеологію, нагадав Юрій Павленко.

«Український виборець розуміє, що роз’єднаність і амбіції грають на руку тим, кому вигідно заробляти на крові. Це повинні також усвідомити всі опозиційні сили. Тільки спільними зусиллями ми здатні зупинити божевільну істерію війни і страху, зупинити розграбування країни і її громадян. І тоді в України з’явиться реальний шанс на відродження», — підсумував Юрій Павленко.

Останні записи