Про це заявив народний депутат Юрій Павленко, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ЗА – ЖИТТЯ, у «Вечірньому праймі» телеканалу «112 Україна», коментуючи новий план ОБСЄ щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

На думку опозиційного політика те, що план встановлення миру пропонує не українська сторона, вкотре підтверджує неспроможність нинішньої влади навести порядок у державі.

«Нам знову подають пропозиції ззовні. На жаль, чинна влада провалила зобов’язання, які взяла на себе у рамках мінських домовленостей. Тим більше, що ідея спецпредставника ОБСЄ по Україні Мартіна Сайдіка про новий план мирного врегулювання конфлікту на Донбасі не заперечує мінських домовленостей, це фактично їхнє продовження й актуалізація», — зазначив Юрій Павленко.

Народний депутат переконаний, що політико-дипломатичний шлях врегулювання конфлікту – єдина можливість зберегти територіальну цілісність України.

«Верховній Раді необхідно активно працювати над реалізацією політичної частини мінських домовленостей, на чому наголошував Мартін Сайдік: десь він бачить необхідність тимчасових адміністрацій, а десь необхідний контингент у двадцять тисяч миротворців ООН. Це потрібно для того, щоб людей, які живуть на непідконтрольних територіях, не вилучали з виборчого процесу і життя країни загалом. Навпаки – їх потрібно максимально залучати, у тому числі і з міркувань безпеки”, – сказав опозиційний політик.

Юрій Павленко переконаний у тому, що настав час припинити дискусії і почати реалізацію конкретних кроків для забезпечення миру в Україні.

“ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ має чіткий і зрозумілий суспільству план, як завершити конфлікт не ціною людського життя, а шляхом переговорів», — резюмував він.

Останні записи