На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко в ефірі телеканалу NewsOne.

«У Верховній Раді ходять різні думки: і щодо розпуску, і щодо продовження роботи. Позиція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ — результати виборів чітко показали, що має відбутися повне перезавантаженя влади. І Кабінет міністрів, і нинішня Верховна Рада України повинні піти», — зазначив політик.

Нинішній парламент тривалий час діє у неконституційний спосіб, оскільки реальної коаліції не існує. Незважаючи на те, що досі не був сформований остаточний склад Кабінету міністрів, депутати до останнього триматимуться за свої мандати та міністерські крісла, вважає Юрій Павленко.

«Українці на виборах президента чітко заявили, що хочуть кардинальних змін — миру, зниження тарифів та соціального захисту. Чи здатна нинішня так звана коаліція і уряд, який вона сформувала, на ці зміни? Сумніваюся. Натомість, не виключене штучне гальмування будь-яких ініціатив нового президента», — наголосив опозиційний депутат.

Парламентар переконаний — необхідно іти на дострокові парламентські вибори та формувати новий склад Верховної Ради України.

«Новий склад Верховної Ради України повинен створити коаліцію національної єдності та уряд народної довіри. Останній, у свою чергу, повинен сформувати чітку програму виходу з кризи і план розвитку країни. Це те, чого очікують сьогодні усі громадяни України», — резюмував Юрій Павленко.

Останні записи