Про це заявив народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко у прямому ефірі політичного ток-шоу «Пульс» на телеканалі «112 Україна».

Політик підкреслив, що альтернативи Мінським домовленостям сьогодні немає, тому Україна зобов’язана прийняти закони, прописані у Комплексі заходів, і виконати політичну частину Мінських угод.

«Більше чотирьох років українська влада, замість працювати над виконанням, дискутує щодо доцільності підписаних у Мінську документів:   альтернативні вони чи безальтернативні, потрібні чи не потрібні. Однак, щоб переконатися у безальтернативності Мінських угод, їх потрібно або реалізувати, або знайти інший шлях досягнення миру. Проте нинішня влада фактично нічого не робить у даному напрямку», — зауважив парламентар.

Юрій Павленко переконаний: нинішнє скликання Верховної Ради не здатне на реальні дії.

«Чотири роки тому опозиціонери внесли проекти законів, спрямовані на виконання Мінських угод. Але попри постійні наполягання частини народних депутатів, спікер парламенту навіть не вніс їх у порядок денний. Ми навіть не почали обговорювати ту частину Мінська, яка стосується законотворення!», — звернув увагу народний депутат.

На його думку, за чотири роки у владі жодної професійної та принципової дискусії про те, як завершити війну і встановити мир, так і не відбулося.

«Впевнений, тільки зміна влади дасть можливість почати реальний діалог щодо миру», — резюмував Юрій Павленко.

Останні записи