Про це заявив народний депутат Юрій Павленко, виступаючи на Всеукраїнському надзвичайному з’їзді ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ.

«Жоден з нас не має сумніву, що команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ та Юрій Бойко здатні зупинити кровопролиття, встановити мир та відновити на нашій землі релігійне, мовне і культурне порозуміння. Влада намагається розділити наш народ, налаштувавши нас один проти одного. Та ми зупинимо ці процеси, бо переконані, що наше різноманіття не є підставою для протистояння. Кожна наша відмінність, як і кожна Людина — це наше багатство!» — зазначив парламентар.

Юрій Павленко звернув увагу, що на цинічну політику чинної влади молодь відповідає зниженням народжуваності й активною еміграцією з України.

“Небувалий рівень молодіжного безробіття, зневага до проблем і потреб молоді, відсутність доступного житла і підтримки з боку держави, комерціалізація освітніх і медичних послуг, — усе це зумовлює соціальний розпач молодого покоління. Стає неможливою особиста реалізація молодих людей, їх батьківська спроможність. Як наслідок — частина молоді шукає кращої долі за кордоном, інші — намагаються вижити на Батьківщині, а країна втрачає перспективи. Але Юрій Бойко та ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ здатні покращити цю ситуацію, бо знають що і як робити”, – підкреслив опозиційний політик.

Юрій Павленко заявив, що підтримує запропоновану Юрієм Бойко програму підтримки та захисту української родини.

“Ми відновимо у повному обсязі допомогу при народженні дитини, змусимо працювати програми молодіжного житлового кредитування та першого робочого місця. Ми запропонуємо молодій людині програму розвитку та самореалізації. Сім’я, яка виховує двоє, троє і більше дітей, стане нормою українського суспільства. Не маю сумніву, що саме Юрій Бойко буде надійним гарантом 52 статті Конституції України, і кожна дитина-сирота буде зростати не в державних стінах, а з батьківською турботою і материнським теплом», — наголосив народний депутат.

На думку опозиціонера, Юрій Бойко своїм життям довів, що як гарант Конституції захистить право кожного українця на достойне життя.

«Сьогодні я обираю можливість, аби жителі Донбасу і Галичини, Закарпаття і Слобожанщини, Полісся, Поділля, Волині, Причорномор’я, Наддніпрянщини, Кривбасу і Криму мали захист, безпеку і впевненість та, власне, просто нормально жили й працювали на рідній землі. Я обираю сильну, успішну, цілісну і єдину країну. Я обираю Юрія Бойка», – підсумував Юрій Павленко.

Останні записи