Делегати конференції Коростенської міської організації Політичної партії «За Життя» 18 червня підтримали рішення про перейменування у Коростенську місцеву організацію Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”. На Конференції було обрано голову та політичну раду Коростенської місцевої організації.

Участь у конференції взяв народний депутат, голова Житомирської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко. Він відмітив, що представники опозиційних сил у Коростені мають чудовий кадровий потенціал, який поєднує у собі позитивний досвід та жагу працювати для людей.

«Нашу партію відрізняє від інших ціль. Ми об’єдналися заради миру в державі, ми маємо чіткий покроковий план його досягнення. Не менше уваги приділяємо соціальній політиці та економіці країни. Наша команда запропонувала реальний план зниження тарифів мінімум на 25%. Пріоритетним завданням для ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ є підтримка сім’ї та молоді», – зазначив Юрій Павленко.

Головою Коростенської місцевої організації Політичної партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ було обрано депутата Коростенської міської ради Олексійчука Олександра.

«Головне завдання на сьогодні – об’єднати всіх наших однодумців. Наші прихильники – це люди, які хочуть миру, хочуть бачити Україну успішною та благополучною. Ми завжди стояли на захисті інтересів людей, не змінювали своїм виборцям, та в подальшому будемо йти цим шляхом», – сказав Олександр Олексійчук.

Депутат Житомирської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Анатолій Мелашенко закликав делегатів Конференції докласти максимум зусиль, аби виборах до Верховної Ради України були успішними для партії.

«У нас є усі сили, резерви та ресурси для перемоги на парламентських виборах. Головне – ми маємо підтримку людей. Особливо це відчутно і показали президентські вибори на Коростенщині», – підкреслив політик.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ – це об’єднання двох потужних команд в партію-переможця. Ми націлені на перемогу задля кращого майбутнього для України», – резюмував Юрій Павленко.

Останні записи