На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко у ранковому ефірі телеканалу «112 Україна».

Результат Юрія Бойка на виборах президента дозволить створити потужну опозиційну силу у Верховній Раді після парламентських перегонів, переконаний Юрій Павленко.

«Ми продовжимо реалізацію тієї програми, з якою йшли на президентські вибори  –повернути мир, відновити економіку, подолати соціальну кризу. Ми хочемо повернути людей з фронту, закінчивши нарешті війну на Сході, і з-за кордону, створивши нові робочі місця з високою заробітною платою», — наголосив парламентар.

Першочерговим для команди ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ стане вирішення низки питань соціального характеру: збільшення допомоги при народженні дитини, відновлення пільг і соціального захисту чорнобильців, військових пенсіонерів, людей похилого віку та людей з особливими потребами, підкреслив Юрій Павленко.

«Наша позиція незмінна й щодо охорони здоров’я в Україні — треба негайно скасувати нелюдську медичну реформу, яка позбавила більшість українців елементарного доступу до медицини. Вимагають змін також освітня і пенсійна реформа», — підкреслив опозиційний політик.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ має чіткий план дій, близький українському народу. Ми відчули схвалення та підтримку нашої програми під час президентської кампанії і продовжимо боротьбу за майбутнє України як мирної, незалежної, економічно розвиненої країни», — резюмував Юрій Павленко.

 

 

Останні записи