На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко під час відкриття Міжнародної конференції «Молодь і олімпійській рух» у Національному університеті фізичного виховання і спорту України.

Україна має свою довгу історію участі в Олімпійських іграх. Водночас з кожними змаганнями українські спортсмени здобувають все менше медалей. Як вирішити це питання, обговорили під час конференції.

«Перед нами постають нові виклики. Для їх подолання вітчизняний спорт потребує нових методик і програм з тренування та відновлення. Досягнути цього неможливо без розвитку спортивної науки, чим і займається Національний університет фізичного виховання. Він був і залишається центром розвитку і популяризації спорту в Україні та світі. Саме українські вчені формують порядок денний спортивної науки», — зазначив Юрій Павленко.

За словами політика, любов до спорту починається з уроків фізичного виховання у загальноосвітніх закладах.

«У кожного бажаючого має бути можливість займатися фізичною культурою. Уроки фізкультури повинні бути цікавими для школярів. Такими, які не захочеться прогулювати чи шукати довідку, аби їх не відвідувати», — наголосив Юрій Павленко.

Головною темою конференції стала інфраструктура. Кабінет Міністрів започаткував спеціальну програму з реконструкції спортивних об’єктів.

«На жаль, в цих програмах не врахований ключовий момент — аби кожен об’єкт, який будується, відповідав міжнародним стандартам. Немає бюджетної програми щодо переоснащення діючих спортивних об’єктів і приведення їх до рівня міжнародних стандартів», — зауважив парламентарій.

«Підтримка масового спорту і олімпійського руху є для нас одним із пріоритетних завдань. Ми маємо подбати, аби матеріальна і технічна база спортивної галузі в Україні були на сучасному рівні та давали можливість нашим спортсменам конкурувати зі спортсменами з усього світу. Це стосується й доступності спорту для людей з інвалідністю. Проблема вирішується занадто повільно. А те, що єдина база для підготовки до літніх паралімпійських ігор знаходиться на тимчасово непідконтрольній території, створює великі труднощі для українських паралімпійців», — резюмував Юрій Павленко.

Останні записи