На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, коментуючи результати першого туру президентських виборів-2019.

Парламентар зазначив, що громадяни висловили недовіру чинній владі та підтвердили свою готовність підтримати справжню опозицію на парламентських виборах.

«Люди чекали кращих результатів для кандидата у президенти від реальної опозиції, проте ті 4%, які отримав технічний кандидат від президента Олександр Вілкул, завадили Юрію Бойку потрапити до другого туру й отримати перемогу. У той же час 11,7% Юрія Бойка — це хороший фундамент для парламентської кампанії. Проголосувавши за Юрія Бойка,  виборці засвідчили, що готові довірити ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ – ЗА ЖИТТЯ захист своїх інтересів і розвиток країни», — підкреслив Юрій Павленко.

Також народний депутат звернув увагу на те, що витративши на кампанію вдвічі менше коштів, аніж, наприклад, А. Гриценко чи О. Ляшко, Юрій Бойко отримав удвічі та втричі більше голосів відповідно.

«Це свідчить, що кампанія була ефективною, а команда Юрія Бойка — це команда професіоналів», — наголосив Юрій Павленко.

Опозиційний політик підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ йде на парламентські вибори.

«Підтримка мільйонів українців, які втомилися жити у бідності та руїні, означає, що ми маємо шанс перемогти. Ми й надалі захищатимемо права та інтереси наших громадян, боротимемося за мир та процвітання України, щоденно працюватимемо над порятунком економіки. Для цього у нас є команда компетентних фахівців», — наголосив парламентар.

«Дякую усім українцям, які прийшли 31 березня на виборчі дільниці та проголосували проти чинної влади, яка п’ять років грабувала народ. Дякую усім, хто підтримав Юрія Бойка. Ви зробили правильний вибір. Упевнений, що він буде правильним і під час виборчої кампанії до Верховної Ради України», — підсумував Юрій Павленко.

Останні записи