Представники нинішньої влади грабують українців та наживаються на тарифах. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко під час зустрічі із виборцями в Локачинському районі Волинської області.

За словами народного депутата, держава влаштувала справжній тарифний геноцид для українців. «Ціни за тепло підняли в 13 раз. Всі тарифи піднялися в середньому в 7 разів. І це не об’єктивні ціни. Ми добуваємо свого власного газу стільки ж, скільки споживаємо. Нинішня влада, коли брала кредити, взяла зобов’язання віддати гроші через тарифи та накласти мораторій на підвищення всіх соціальних стандартів – від пенсій до допомоги при народженні дитини. І третє, що про гарантували – це земля. Ми отримали ситуацію повного зовнішнього впливу на нинішню владу. І те, що вони зараз придумали – компенсації – це буде забрано у людей. Бо вже у травні на нас чекає чергове підняття ціни на газ», – заявив народний депутат.

Опозиційний політик переконаний, що нинішню ситуацію можна зупинити тільки через позицію народу на президентських і чергових парламентських виборах.

«Позиція нашої партії і кандидата на пост президента Юрія Бойка – зупинити будь-які тарифні підвищення і знизити ціну на газ. Вона не повинна перевищувати 4900 грн за тисячу кубометрів. Ми також внесли законопроект про списання боргів за житлово-комунальні послуги. Багато людей не можуть платити за комуналку. Це не проблема людей, а проблема держави. Заборгованість населення за житлово-комунальні послуги – вже 62 млрд грн. І, на жаль, ця сума продовжує збільшуватися», – переконаний політик.

Юрій Павленко підкреслив, що нинішня влада пограбувала кожного пенсіонера. Адже в законодавстві чітко вказано, що пенсія повинна переглядатися і перераховуватися кожні два роки. Але з 2014 року цей процес заморожений. А вже перед виборами почали нараховувати людям гроші.

«Свого часу під час роботи в уряді ми визначили, що в людини повинно бути 15 років стажу, щоб забезпечити собі мінімальне пенсійне забезпечення після виходу на пенсію. Проте нинішні умови – 35 років обов’язкового стажу. Політика нинішньої влади призведе до того, що пенсіонерів у країні не залишиться, адже людям доведеться працювати до кінця життя», – зазначив Юрій Павленко.

Останні записи