Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко заявив під час робочої поїздки до Кіровоградської області.

В Олександрії Юрій Павленко відвідав міську лікарню №1, а також дитячий садок №14.

У медзакладі політик поспілкувався з лікарями і пацієнтами, особливу увагу приділив двом учасникам бойових дій на сході України. Представники міської влади і головлікар лікарні, які супроводжували парламентарія, розповіли про те, що для жителів Олександрії, як і всієї країни, так звана медреформа створила серйозні труднощі. Особливо тривожить людей те, що екстрену допомогу тепер повинні надавати парамедики, а їхньої кваліфікації не завжди достатньо для порятунку хворих. У медзакладах не вистачає обладнання, немає і обіцяних високих зарплат лікарів та медсестер.

Однак за той час, що представники команди опозиціонерів входять до керівництва містом, олександрійці відчули турботу місцевої влади. Для всіх городян безкоштовно проводяться аналізи. А чорнобильці, учасники АТО і вагітні жінки отримують в стаціонарі безкоштовні ліки. У дитячій міській лікарні маленькі пацієнти весь період лікування також забезпечуються безкоштовними препаратами.

У Світловодську Юрій Павленко побував в дитячо-юнацькій спортшколі №1, відвідав басейн і зали, де тренуються діти. Тренери розповіли народному депутату, що, незважаючи на успіхи юних світловодських спортсменів, влада міста не піклується про закупівлю спортінвентарю, створенні нових залів і спортмайданчиків. Юрій Павленко з подивом дізнався, що останні спортмайданчики в місті були побудовані ще тоді, коли він був міністром молоді та спорту.

З багатодітною сім’єю Руденків, яка виховує п’ятьох своїх і двоє прийомних дітей, Юрій Павленко поспілкувався за чашкою чаю. З року в рік велику сім’ю прогодувати все важче, через що батько змушений їздити до Фінляндії на сезонні роботи. А через зростаючі шаленими темпами ціни і тарифи економити доводиться практично на всьому.

На зустрічах з олександрійським і світловодським активом опозиціонерів Юрій Павленко розповів про програму кандидата в президенти Юрія Бойка. Він наголосив на тому, що тільки перемігши на виборах і реалізувавши програму ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, можна досягти миру і відродити економіку. Говорили і про завдання опозиціонерів в ході передвиборчої кампанії, про необхідність захисту результатів голосування. Юрій Павленко також зазначив, що Олександрія відрізняється від багатьох інших міст тим, що місцева влада тут піклується про людей набагато більше, ніж центральна.

Останні записи