На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

«На президентських виборах громадяни України голосували за мир, за те, щоб при ухваленні стратегічних рішень була почута думка кожної людини. За те, що буде менше пафосної риторики, а більше конкретних дій. Що таке ЄС і НАТО? Це ж не наша головна мета. Наша мета це стандарти життя людей ЄС і НАТО, це верховенство права, це свобода слова, це повага до людської гідності, це можливість для кожної людини приймати участь в ухвалені будь-якого рішення, яке стосується її життя. Натомість, ми знову чуємо риторику попереднього Президента, проти якого люди голосували», — сказав опозиційний депутат,  коментуючи  візит Володимира  Зеленського до Брюсселя.

«Сьогодні Президенту необхідно, у першу чергу, зосередитися на тих питаннях, які вимагали люди, голосуючи за нього. Це активні дії по встановленню миру в країні, це повноцінне відновлення роботи Нормандського формату, модернізація Мінської групи», — вважає  Юрій Павленко.

Останні записи