Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко зазначив, що такі показники соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), наочно продемонстрували, що широке об’єднання опозиційних сил знаходить підтримку у людей.

«Рейтинги ще раз підтвердили, що рішення, прийняте провідними опозиційними політиками Юрієм Бойком і Вадимом Рабіновичем, було правильним. Вони своїм прикладом показали, що можна і потрібно поступитися особистими амбіціями заради майбутнього України. Сьогодні немає часу на внутрішні чвари. З’ясування внутрішньопартійних стосунків грає тільки на руку владі. Сьогодні потрібно зупинити сповзання України в соціально-економічну прірву. І чим ширшими будуть опозиційні ряди, тим вищий наш шанс на перемогу, тим менше у влади шансів фальсифікувати результати виборів», – зазначив Юрій Павленко.

Так, згідно з даними соцопитування, якби вибори проводилися в кінці листопада – на початку грудня 2018 року (всього було опитано 2 тис. респондентів, статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%), то в парламент могли б пройти п’ять партій. Це «Батьківщина» – за неї готові проголосувати 23,4% опитаних, у партії «Слуга народу» 13% симпатиків, 11,3% виборців мають намір віддати свої голоси за ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ. У «Блоку Петра Порошенка» – 11,2%, «Громадянську позицію» підтримують 9,1% опитаних. Партія ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не долає 5% бар’єр, її готові підтримати тільки 2% опитаних.

Таким чином, підкреслив Юрій Павленко, більшість прихильників і ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, і партії «За життя» тепер готові голосувати за ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ.

Він також зазначив, що зараз в інтересах Порошенка здійснюється спроба рейдерського захоплення ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ шляхом проведення нелегітимного з’їзду партії. «Низка депутатів в керівництві партії свідомо йде на такий крок, щоб зберегти бізнес, вирішити свої особисті питання шляхом «договорняків» з режимом і його чиновниками. Саме тому вони відмовилися приєднатися до ініціативи об’єднання всіх опозиційних сил на основі ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, яка стане вирішальним фактором для перемоги над режимом. Закулісні ігри і наполегливі спроби скликання З’ЇЗДУ ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, від участі в якому вже відмовилася більшість обласних організацій – це технологія, спрямована на програш виборів заради успіху нинішньої влади. Такий курс веде тільки до поразки і продовження війни, розрухи і злиднів», – сказав опозиційний політик.

«З’їзд ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ повинен проводитися відповідно до законодавства і за Статутом партії, а не за командою з Банкової. Рейдери Порошенка не повинні отримати контроль над партією, щоб зробити опозицію слабкою і слухняною», – резюмував Юрій Павленко.

Останні записи