Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко в ефірі політичного ток-шоу «Пульс» телеканалу «112 Україна».

Політик наголосив, підозри щодо реалізації масштабної фальсифікації виборів мають всі підстави.

«Потрібно розуміти, що ця президентська виборча кампанія вперше проходить в умовах, в яких жодного разу ще не відбувалась: війна на Сході, анексований Крим, бідність в країні.

Значна кількість українських громадян не має можливості проголосувати, як на території України, так і поза її межами. Величезна кількість переселенців на території України та громадян, які на заробітках. Це все – нові обставини, які будуть впливати на результат виборів і можливості фальсифікації», – зазначив Юрій Павленко.

Парламентар переконаний, що зараз рівень можливостей проведення фальсифікацій на виборах значно масштабніший у порівнянні з минулими кампаніями.

«Якщо раніше ми говорили, що сфальсифікувати можна 5-7%, то сьогодні є усі можливості сфальсифікувати більш ніж 10%. До цього й готуються ті, у кого є фінансові та адміністративні ресурси. Сьогодні вони знають, як вкрасти чотири мільйони голосів. От такий у них план, як кажуть деякі джерела. Хай перевірять правоохоронні органи — так це чи ні? Більше того, масовий підкуп людей за рахунок бюджетних коштів вже почався: пенсійні виплати, які передбачені, монетизація субсидій. Зараз усі голови обласних адміністрацій – фактично як керівники штабів, на них покладена величезна відповідальність і координація всіх дій по проведенню кампанії на місцях. Починаючи з того, що сьогодні вони збирають всі об’єднанні територіальні громади і кажуть: якщо ти нас підтримуєш значить отримуєш кошти з фонду соціального розвитку, якщо ні – то не отримуєш», – наголосив народний депутат.

Сьогодні два ключові органи — поліція і СБУ, вже зробили заяви про підготовку і реалізацію цих злочинних схем. В засобах масової інформації є конкретні викриття схем, які готуються під провладного кандидата. Інформації щодо величезної фальсифікації на виборах сьогодні більш ніж достатньо, заявив Юрій Павленко.

«Щодо ухваленого рішення про виплату пенсіонерам 2 тис. 410 грн компенсації за попередні роки, я порушив би кримінальну справу проти урядів, які в 2014 – 2016 роках, не дотримавшись законодавства фактично обкрадали пенсіонерів. Це злочин, який протягом п’яти років влада робила по відношенню до пенсіонерів. А тепер перед виборами вирішили, як подачку людям віддати, при цьому піднявши всі можливі ціни. Як результат, втративши контроль над життєдіяльністю країни загалом. Припиніть вже нарешті дурити та маніпулювати людьми», – закликав Юрій Павленко.

«Всі п’ять років Міністерства займалися не конкретною роботою, а піар активністю, яка призвела до завалу у кожній сфері. Сьогодні за вивісками з гарними лозунгами насправді повна розруха: в медицині, освіті, питаннях захисту внутрішньо переміщених осіб, в соціальній політиці. Діюча влада говорить з громадянами України мовою ворожнечі та ненависті, дозволяючи собі зневажливе ставлення до тієї чи іншої категорії громадян. Ця влада дискредитує не тільки себе, а державу в цілому. Це потрібно негайно зупинити. Український народ заслуговує на повагу і нормальне життя!», – наголосив Юрій Павленко.

Останні записи