Народні депутати України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко та Михайло Папієв направили депутатське звернення до Кабінету міністрів, в. о. голови Чернівецької облдержадміністрації М. В. Павлюка та секретаря Чернівецької міськради В. С. Продана щодо грубого порушення прав дітей виконкомом Чернівецької міськради.

«До мене як народного депутата надійшло звернення групи батьків з міста Чернівці, які повідомили, що не можуть отримати щомісячну, передбачену багатодітним сім’ям на кожну третю і наступну дитину, допомогу у розмірі 1700 грн. Порядком виплати  передбачено, що зазначені кошти   може отримати кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної. Заявники стверджують, що у виконкомі Чернівецької міськради відсутні бланки посвідчень багатодітних сімей, тому відповідальні працівники не  приймають  у багатодітних сімей заяв і не виплачують сім’ям допомогу», — зазначає Юрій Павленко.

Депутати вимагають вжити невідкладних заходів, відновити видачу посвідчень багатодітним сім’ям та виплатити їм державну допомогу.

«Ініціатива Володимира Гройсмана, проголошена напередодні президентських виборів, сьогодні не може бути повністю реалізована через невиконання Чернівецькою міськрадою своїх зобов’язань щодо видачі посвідчень. З моменту запровадження ініціативи минуло два місяці. За цей час люди втратили гроші не через їх відсутність у державному бюджеті, а через безвідповідальність чернівецьких чиновників. Кабінет міністрів при внесені таких ініціатив мав би пересвідчитись у тому, що сьогодні всі регіони України готові до їх впровадження», — резюмував Юрій Павленко.

Останні записи