Жителі Житомирщини разом з християнами усього світу святкують одне з найважливіших та найрадісніших свят – Великдень. У Велику суботу, з храму Воскресіння Христового в Єрусалимі до Києва був доставлений Благодатний Вогонь.

Зі столиці до Спасо-Преображенського кафедрального собору у Житомирі символ Великодня привезли Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим та народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко.

«Сходження Благодатного Вогню – це справжнє чудо, що символізує воскресіння нашого Спасителя, перемогу добра над злом. Передавати житомирянам Благодатний Вогонь вже стало для мене гарною традицією. Цьогоріч ми привезли світоч Божий разом з Митрополитом Никодимом. Щороку віряни збираються тут, у Спасо-Преображенському соборі, аби розділити один з одним символ Великодня й мир та добро, що він несе», – зазначає Юрій Павленко.

У Спасо-Преображенському соборі Благодатний Вогонь зустрічали сотні жителів області. Віряни, зокрема депутат Житомирської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Раїса Гула та депутат Бердичівської міської ради Наталія Онуфрієнко, повезли вогонь у різні куточки Житомирщини. До Коростеня головний символ Воскресіння Христового відвіз особисто Юрій Павленко.

Народний депутат, а також опозиційні депутати Житомирської обласної ради Наталія Рибак і Житомирської міської ради Наталія Леонченко, активісти ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ взяли участь у Великодньому богослужіння у Спасо-Преображенському соборі та освяченні пасхальних кошиків.

«Сьогоднішній день сповнений Божої благодаті та радості, надії на світле майбутнє для кожного з нас. Вітаю усіх українців з Великоднем! Щиросердно бажаю нам та нашим родинам миру, любові, добра, щастя та здоров’я. Щедрих Божих благословень. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!», – привітав зі світлою Пасхою жителів Житомирщини та усієї України Юрій Павленко.

Останні записи