На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко в студії телеканалу «112 Україна», коментуючи результати опитування, згідно з яким третина українців хоче поїхати на роботу за кордон.

Політик підкреслив, що 35% – це, фактично, все працездатне населення України, яке готове шукати кращої долі за кордоном.

«Це вирок для діючої влади, яка не спромоглася створити умов для повноцінно розвитку громадян. Сьогодні українці немають умов для введення бізнесу та і взагалі не можуть знайти нормальної роботи у себе на Батьківщині. На жаль бідність і війна є основними результатами роботи чинної влади протягом всіх п’яти років її правління», – зазначив Юрій Павленко.

За словами народного депутата, за офіційними даними, нині більше трьох мільйонів українців перебувають за кордоном на постійній роботі, а ще близько десяти мільйонів – працюють на різних видах сезонної роботи.

«Люди їхали на заробітки завжди. Але сьогодні ця тенденція набула критичного характеру. Працездатну людину з України виганяє – бідність. Дохід працюючого українця не дає можливості забезпечити навіть його мінімальні життєвонеобхідні потреби (житло, харчування, лікування, піклування про дітей). І це, на жаль, не поодинокі випадки, а масовий приклад», – наголосив опозиційний депутат.

Юрій Павленко зазначив, що доходи українців протягом року зросли значно менше ніж ціни.

«Основний соціальний набір продуктів протягом року зріс на 80%. Одне з найбільших зростань – ціна на хліб. А ціни на ліки, житлово-комунальні послуги – вони просто непід’ємні для наших громадян. Тому люди шукають роботу за кордоном, і вже не просто для створення бізнесу, не просто для розвитку, а для елементарного виживання, щоб заплатити за цей мінімальний пакет. В найбільш складній ситуації опинилися молоді сім’ї, особливо ті, в яких двоє і більше дітей. Саме вони опинилися під шаленим тиском з боку неефективної політики нинішньої влади», – зауважив політик.

Народний депутат переконаний, що результатом вищезазначених проблем є цинічне, вороже ставлення держави до своїх громадян, яке виганяє людей за межі рідної землі.

«І це стосується не лише економічної, соціальної політики влади, а й психологічний тиск, який вона відверто проявляє до українського народу. Опозиційні політики неодноразово вимагали негайного звільнення Міністра Андрія Реви, який має дбати про соціальну політику держави, але робить все навпаки. Тому, аби навести порядок та забезпечити українців роботою з гідною заробітною платою потрібно, в першу чергу, змінити цю зухвалу владу», – резюмував Юрій Павленко.

Останні записи