Про це у коментарі «112 Україна» заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, відповідаючи на питання про очікування від інавгурації та перших кроків нового президента України.

«Я очікую почути нарешті від нового президента чіткі відповіді, яким він бачить вирішення найгостріших проблем, які сьогодні хвилюють кожного громадянина України, і власне за вирішення яких люди і голосували на президентських виборах. В першу чергу це питання миру — хочу почути план мирного врегулювання від президента Зеленського. Це вихід із соціальної кризи – якими він бачить підняття прожиткового рівня, мінімальної пенсії, відновлення тих пільг і соціальних гарантій, які попередній президент забрав у чорнобильців, у багатодітних сімей, у дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Я хочу почути, як новообраний президент буде виконувати у тому числі вже ухвалені рішення Конституційного суду, який поновив ці пільги», — сказав парламентар.

Юрій Павленко наголосив на тому, що починаючи з інавгураційної промови і перших кроків новообраного президента, хоче бачити план розвитку економіки, адже «значна частина економіки втрачена не тільки через війну, а через непрофесійність і відсутність економічної політики у поки-що чинної влади».

«Питання відповідальності влади і боротьби з корупцією: хто ці люди, які будуть у команді Зеленського відповідати не за «фішечки» чи якісь кінопостановки, а за конкретні напрямки державної політики. А «фішечок» ми вже бачили достатньо, навіть від нинішньої влади. У кожному напрямку сьогодні є системні кризові явища, які можуть призвести до великої біди в країні. У Володимира Зеленського як президента не так багато часу,  щоб показати, чи він здатен професійно і якісно реагувати на виклики, з якими сьогодні стикається кожна українська сім’я», — підкреслив народний депутат.

Останні записи