Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко у Всесвітній день соціальної справедливості, який щороку відзначається 20 лютого.

Соціальна справедливість є основоположним принципом мирного та благополучного існування, як безпосередньо в самих країнах, так і у відносинах між ними, зазначають в ООН.

«В Україні – найбіднішій країні Європи, де йде збройний конфлікт – актуальність теми соціальної справедливості більш ніж очевидна. Кожного дня країна втрачає своїх громадян. За даними Моніторингової місії ООН з прав людини, за 2014-2018 рр. кількість загиблих в ході конфлікту в Донбасі склала близько 13 тисяч чоловік, в тому числі 3,3 тисячі цивільних осіб. На тлі збройного конфлікту і економічної кризи загострилася проблема бідності серед працюючого населення. За останніми даними Мінсоцполітики, в першому півріччі 2018 року рівень бідності серед працюючих за абсолютним критерієм (дохід нижче фактичного прожиткового мінімуму) склав 21,8%. В країні з таким багатим потенціалом такі шокуючі дані. Де таке бачено?» – обурився Юрій Павленко.

Парламентарій зазначив, що саме через безграмотну соціальну та економічну політику чинної влади працездатні українці масово виїжджають на заробітки за кордон, рятуючись від бідності, безробіття і соціальної несправедливості.

«За різними даними, за кордоном працюють від 3 до 6 млн українців. Жебрацькі зарплати, безробіття, трудова міграція — все це візитна картка нинішньої влади, це те, до чого вони довели країну за п’ять років. Сьогодні потрібно підняти авторитет людини праці, підтримати її, дати їй можливість заробляти. Також необхідно дати можливість працювати підприємствам, промисловому сектору, економіці в цілому», – наголосив Юрій Павленко.

«Після перемоги Юрія Бойка на виборах він та його команда повернуть людям впевненість у завтрашньому дні. Люди матимуть роботу, зарплати та пенсії будуть виплачуватися вчасно, діти спокійно ходитимуть до школи, люди зможуть планувати свою відпустку, у них буде забезпечена старість. Тобто вони житимуть так, як повинна жити нормальна людина. Команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ знає як відновити соціальну справедливість та повернути в країну мир і стабільність», – резюмував опозиційний політик.

Останні записи