Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко заявив в ефірі телеканалу ZIK.

«Одразу після оприлюднення результатів президентських виборів ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ заявила про необхідність повного перезавантаження влади. Своїм волевиявленням громадяни показали червону картку не лише президенту Порошенку, а й всьому його режиму, Кабінету Міністрів та залишкам пропрезидентської коаліції. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ голосуватиме за відставку уряду, який очолює Володимир Гройсман. Водночас ми вимагатимемо звіту за три роки роботи цього уряду і відповідальності за те, куди вони завели країну», — наголосив парламентарій.

Юрій Павленко підкреслив, що Україні потрібні нові парламент і уряд, які врятують країну. Але новообраний президент так і не представив свою команду, і немає жодних гарантій, що приведені ним у парламент люди дійсно реалізовуватимуть його програму.

«Досить займатися пошуком «зірок». Україні потрібна відповідальна влада. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ має кандидата на посаду прем’єр-міністра і команду професійних управлінців. Ми готові з перших днів включитися в переговори задля мирного врегулювання конфлікту в Донбасі. Ми зможемо забезпечити економічне зростання і захистити соціальні права українських громадян. У нас є напрацьований пакет законопроектів, спрямованих на поліпшення умов життя українців. Це зниження тарифів, підвищення зарплат і пенсій, повернення пільг і т.д. Є стимулюючий пакет заходів для промисловості», — зазначив політик.

Найбільша небезпека, яка сьогодні загрожує Україні — це реванш корумпованої антинародної влади. Союзники Порошенка під різними прапорами намагатимуться прорватися до парламенту та заволодіти країною ще на п’ять років.

«Формування так званих «партій мерів», поява різноманітних коаліцій партій з рейтингом 0,5% — це спроба комерсантів від політики вбудуватися в нову систему влади. Вони справно виконували антинародні ініціативи старої влади, а тепер готові запропонувати послуги новій», — сказав Юрій Павленко.

«Не можна допустити, аби політичні корупціонери різних мастей вчергове прорвалися до влади. Країні потрібна відповідальна перед виборцями парламентська коаліція і уряд народної довіри. Добитися миру і захистити права українських громадян може тільки ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, яка не відступала перед репресіями і не зраджувала своїх виборців», — резюмував Юрій Павленко.

Останні записи