Про це заявив народний депутат, голова Житомирської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, коментуючи дані соціологічного опитування КМІС, за яким 12,9% серед тих, хто визначився, хотіли б бачити прем’єр-міністром України засновника ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрія Бойка.

«Люди підтримують нас. Вони готові довірити ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ – ЗА ЖИТТЯ долю країни, бо знають, що наша мета — це мир, соціальна та економічна стабільність. Це показали спершу президентські вибори, а тепер підтверджують соціологічні дослідження. Підтримка українців — найкраща на найбільш чесна оцінка нашої роботи», — зазначив Юрій Павленко.

Політик наголосив, що команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ представлена професійними управлінцями, які знають, як вивести країну з кризи, відродити економіку та забезпечити гідний соціальний захист громадян.

«Нам не потрібні міжнародні авантюристи, які приїжджають в країну під виглядом реформаторів на високі пости. А потім раптово зникають без звітів, без результатів і без сліду! Наші головні вороги — війна, соціальна несправедливість, корупція, кримінальне свавілля, тарифний геноцид і бідність українців. І цих ворогів ми обов’язково переможемо з нашою професійною і згуртованою командою на чолі з Юрієм Бойком!» — резюмував Юрій Павленко.

Згідно з результатами останніх соцопитувань, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ є лідером електоральних симпатій серед політичних сил, займаючи друге місце. Її готові підтримати майже 12% респондентів. На першому місці – «Слуга народу» – понад 48% опитаних.

Останні записи