На цьому наголосив народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Юрій Павленко під час зустрічі з громадянами у виборчому окрузі № 67 (м. Чуднів, Житомирська область).

За словами опозиційного політика, рівень життя більшості населення України продовжує стрімко падати. Люди все менше спроможні оплачувати комунальні послуги, тарифи на які з кожним днем невпинно зростають. Чинна влада не здатна запропонувати ані адекватної тарифної політики, ані ефективної системи соціальної підтримки населення.

«Лише в листопаді, за даними Державної служби статистики України, встановлено історичний рекорд за темпами збільшення боргу за житлово-комунальні послуги за один місяць. Вперше в історії незалежної України за 30 днів він збільшився на цілих 7,8 млрд грн, а загальна сума боргів досягла астрономічної суми 47,7 млрд грн. І цю ситуацію ускладнює ще й те, що в листопаді населення оплачувало платіжки ще за «старими» тарифами. Люди не в змозі і не будуть платити за нинішніми космічними тарифами», – зазначив Юрій Павленко.

Спілкуючись з народним депутатом, громада поділилася своїми негараздами. Люди бідкаються, що втомилися від злиднів, щоб вижити, вони змушені виїжджати за кордон у пошуках кращої долі, а ті, хто залишилися на Батьківщині, працюють вдень та вночі, аби прогодувати свої сім’ї та оплатити комунальні послуги.

«Вихід тільки один — зниження тарифів, приведення їх до економічно обґрунтованого рівня. Ми подали законопроект №9403, згідно з яким максимальна вартість газу не повинна перевищувати 4 900 грн за тисячу кубометрів. Ця ціна розрахована, виходячи з вартості суміші газу власного видобутку та імпортованого газу. Все інше — це спекуляція, грабіж людей і додаткові премії керівникам «Нафтогазу», – наголосив парламентарій.

«Жебрацькі зарплати, безробіття, трудова міграція — все це візитна картка нинішньої влади, це те, до чого вони довели країну за п’ять років. Наше завдання – зробити все можливе й неможливе, щоб припинити цей безлад та забезпечити українцям гідне життя. Команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і Юрій Бойко знають, як це зробити. Єдиний шанс для країни втриматися і розвиватися — це зміна нинішньої влади», – підкреслив Юрій Павленко.

Юрій Бойко, як кандидат на пост Президента України, має значну підтримку на Житомирщині, зокрема і серед жителів Чуднівського району, які впевнені, що він єдиний, хто здатен вивести Україну з економічної та соціальної кризи.

Останні записи