Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко в ефірі політичного ток-шоу «Пульс» на телеканалі «112 Україна».

Коментуючи питання щодо шляхів вирішення соціально-економічних проблем українських громадян, опозиційний політик наголосив, що всі державні рішення мають ухвалюватися виходячи з потреб, інтересів і добробуту кожної конкретної сім’ї.

«Незалежно від того, чи це живе одинока старша людина. Чи це родина, у якій виховується двоє-троє і більше дітей — що має стати не особливістю, а нормою для української держави. Індикатором успішності будь-якої реформи чи дій влади має бути тривалість життя українця. Вона, у свою чергу, залежить від якості життя кожної людини, від того, що вона їсть, де працює, в яких умовах живе. Коли комплекс усіх державних рішень буде будуватися не від гасел та тимчасових політичних інтересів, а власне від людини, тоді дуже багатьох проблем, а тому числі й економічних, в Україні не буде. А разом з цим будуть захищені права людини», — сказав народний депутат.

Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко — людина з бажанням і баченням як зробити життя простих українців кращим. Як народний депутат він неодноразово подавав законопроекти, спрямовані на поліпшення соціального захисту громадян. Нинішній режим намагається всіма силами не допустити ці законодавчі ініціативи до голосування, тому що добробут українців не є його метою.

«Людина має бути в центрі будь-якого рішення влади. Має бути свобода слова і верховенство права, щоб кожен міг себе захистити. Лише за таких умов ми матимемо ефективну, результативну і спрямовану на людину економіку», — резюмував Юрій Павленко.

Останні записи