Народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Юрій Павленко взяв участь у Пленумі Житомирської обласної організації ветеранів.

На початку Пленуму присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять колег – активістів ветеранського руху Житомирщини.

Головною темою зібрання стало обговорення питань діяльності ветеранських організацій регіону в частині державної політики по відношенню до них, а також президентських виборів-2019. Ветерани Житомирщини висловили одноголосну підтримку кандидату в Президенти України Юрію Бойку.

«Від імені ветеранських організацій хочу подякувати опозиційним депутатам Житомирської обласної та міської рад за активну допомогу в організації та проведенні наших статутних заходів. Прикро, але усі заходи, які відбуваються та стосуються безпосередньо ветеранських організацій, повністю ігноруються з боку влади. Підтримують нас лише опозиційні політики. Хочу відзначити, що єдиний кандидат, якого ми бачимо Президентом України – це Юрій Бойко», – зауважив голова Житомирської обласної організації ветеранів Олександр Защітніков.

Команда Юрія Бойка завжди відстоювала права військових пенсіонерів, ветеранів Великої Вітчизняної війни. Зокрема, 18 грудня 2018 року Конституційний Суд визнав неконституційним рішення про скасування пільг ветеранам Великої Вітчизняної війни, прийняте Верховною Радою законом №76-VIII в 2014 році. Таке рішення КСУ – результат злагодженої роботи депутатів-опозиціонерів і ветеранських організацій. Водночас боротьба за соціальну справедливість триває.

«Ми будемо і далі продовжувати боротьбу за відновлення соціальної справедливості, за те, щоб усі українські громадяни могли нормально жити. Прийшовши до влади, ми скасуємо всі антисоціальні «реформи». Ми нікому не дозволимо очорнити подвиг воїнів Перемоги та переписати історію на догоду тимчасовим правителям», – підкреслює у своїх виступах Юрій Бойко.

Звертаючись до присутніх, Юрій Павленко зазначив, що ветерани – це ті люди, які своїм великим подвигом врятували нашу країну від фашистських загарбників та по цеглинках її збудували.

«Замість того щоб забезпечити ветеранам, героям війни гідний рівень життя, їх позбавляють соціальних гарантій, не вітають зі святами, вони стали непотрібними своїй країні. Нам боляче дивитися на це зухвальство з боку влади по відношенню до ветеранських організацій та в цілому до українського народу. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ цього не допустить, ми продовжимо боротьбу за гідне життя для ветеранів, за відновлення усіх пільг і виплат, які вони заслужили. У нас є єдиний опозиційний кандидат – Юрій Бойко, який має найвищий рейтинг серед опозиціонерів. Він має чіткі і зрозумілі цілі: припинити війну, зупинити соціально-економічну катастрофу, повернути країні незалежність і повагу. Разом ми зробимо все, щоб перемогти «партію війни» та повернути українському народові мирну, єдину і успішну країну!» – наголосив Юрій Павленко.

Участь у роботі Пленуму взяли районні та міські організації ветеранів області. А також опозиційні депутати Житомирської обласної ради Анатолій Мелашенко, Наталія Рибак, Раїса Гула, Олександр Чорноморець та депутат Житомирської міської ради Наталія Леонченко.

Останні записи