Про це заявив народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ, Юрій Павленко у ефірі телеканалу «112 Україна», коментуючи рішення суду про відсторонення з посади в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

«Відповідне рішення вже давно мав би ухвалити Кабінет Міністрів або парламент. Діяльність Уляни Супрун на посаді в.о. міністра охорони здоров’я розглядав профільний комітет парламенту — є відповідні негативні висновки роботи міністерства в цілому і конкретних посадових осіб зокрема. Крім того, Кабміну вже неодноразово рекомендували звільнити Уляну Супрун із займаної посади», — підкреслив опозиційний політик.

Юрій Павленко зазначив, що існують правила, які не можна порушувати. Наприклад, не може роками знаходитись на чолі одного з ключових міністерств особа з приставкою «в.о.», особа, якій хоч і надали українське громадянство, але не позбавили американського.

«Фактично, один з ключових українських посадовців — людина з повноваженнями міністра — є громадянином іншої держави. Це грубе порушення закону. Депутати ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ неодноразово підіймали це питання у Верховній Раді: чому пані Супрун може мати подвійне громадянство?» — зауважив парламентарій.

Юрій Павленко вважає рішення суду абсолютно справедливим та зазначає, що аналогічну позицію займає кожен українець, який стикається із нинішньою сферою охорони здоров’я.

«Кабінет Міністрів і пропрезидентська більшість у парламенті мають тепер визначитися: або виконувати рішення суду, або взяти на себе відповідальність за провалену медичну реформу та зруйновану охорону здоров’я, до чого довела в.о. міністра. Уляна Супрун є символом непрофесійності та провальності всіх реформ, які чинна влада проводить останніми роками», — резюмував Юрій Павленко.

Останні записи