Депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ вимагають від правоохоронців розслідувати напади на активістів в Одесі та нарешті покарати винних у трагедії 2 травня. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко за підсумками виїзного засідання Тимчасової слідчої комісії парламенту, яке відбулося в Одесі 17 грудня.

Юрій Павленко розповів про численні звернення одеситів, які розповідають про відсутність повноцінного розслідування скоєних злочинів.

«Сьогодні все місто і вся країна хочуть знати відповідь: що призвело до трагедії 2 травня. Минуло майже п’ять років, і ця справа нарешті має закінчитися реальними вироками. Почути імена замовників та виконавців», – наголосив Юрій Павленко.

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик вважає відсутність покарання злочинців, які скоїли масове вбивство в Одесі 2 травня 2014 року, цинізмом вищого ґатунку.

Нагадаємо, депутати-опозиціонери впродовж чотирьох років вимагають від влади провести незалежне та об’єктивне розслідування подій 2 травня, знайти і покарати винних у загибелі 50 осіб.

Останні записи