На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, в ефірі політичного ток-шоу «неДебати» на телеканалі ZIK.

«Припинення війни, відновлення миру, територіальної цілісності та контролю за східним кордоном є темою номер один. На президентських виборах люди голосували за мир, тому всі ми чекаємо від новообраного президента його бачення переговорного процесу. На жаль поки що чітких позицій не має», — зауважив парламентар.

Для  ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ встановлення миру,  –  є  пріоритетним завданням   у політичній діяльності. Партія має чіткий план досягнення цієї мети.

«Покроковий  план   досягнення  миру  в  країні озвучив  Юрій Бойко, в рамках виборчої кампанії.  Це  –  дотримання Мінських угод, негайний початок прямих переговорів з усіма сторонами конфлікту з активізацією «нормандського» переговорного формату. І чесний та відкритий діалог про шляхи досягнення миру. Люди мають знати про те, які наміри має влада у цьому напрямку»,- зазначив Юрій Павленко.

 

Останні записи