На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ  Юрій Павленко в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Пленарний тиждень у Верховній Раді обіцяє бути насиченим, але навряд чи варто розраховувати на високу продуктивність парламенту. До порядку денного включений ухвалений в першому читанні законопроект щодо формування Тимчасових слідчих комісій. Орієнтовно у четвер може бути розглянутий Виборчий кодекс, який передбачає перехід на нову виборчу пропорційну систему за відкритими списками. Щодо ініційованого Президентом законопроекту щодо імпічменту, то не виключено, що він розглядатиметься вже у вівторок», — зазначив Юрій Павленко.

Парламентар звернув увагу на те, що навіть якщо новий Виборчий кодекс ухвалять до 21 липня, позачергові парламентські вибори все одно відбудуться за старою виборчою системою. Отже, більш доцільним був би його розгляд новим складом Верховної Ради.

«Представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ упродовж останніх двох років наполягали на якнайшвидшому розгляді Виборчого кодексу, який би передбачав пропорційну виборчу систему за відкритими списками. Але розгляд закону з близько 4 тис. поправок в останні тижні роботи парламенту нинішнього скликання не принесе нічого хорошого. Було б добре, щоб зміни до виборчого законодавства почав розглядати вже новий парламент — без поспіху, політичних дискусій і маніпуляцій. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ підтримує партійну пропорційну систему за відкритими списками і братиме активну участь у розгляді цього закону», — наголосив Юрій Павленко.

Останні записи