Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко 25 травня традиційно привітав мешканців Коростеня (Житомирська область) з Днем міста. Цьогоріч Коростень відзначає 1314 років з дня заснування.

Свято, як і щороку, пройшло на високому рівні. Офіційну частину розпочав виступ оркестру барабанщиць Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою та урочистий молебень за процвітання міста біля скульптури Божої Матері Покров Пресвятої Богородиці. Під час свята молодята, які цього дня взяли шлюб, «золоті» та «смарагдові» подружні пари отримали привітання від міського голови. Традиційні відзнаки отримали переможці обласних, регіональних і всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів та спортивних змагань, їхні педагоги та батьки. Також на коростенців та гостей міста чекали виставки творчих робіт, цікаві конкурси й атракціони та яскрава концертна програма.

«Древлянська столиця надзвичайно гостинна і вміє організовувати справжні веселі свята, які полюбилися не лише самим коростенцям, а й гостям з різних куточків України. Радий бути присутнім на святі разом з однопартійцями – депутатами Коростенської міської ради, керівником Коростенської територіальної парторганізації опозиціонерів. Разом ми дбаємо про щоденний комфорт та безпеку коростенців. І разом з містянами відзначаємо 1314-річну історію Коростеня», – зазначив Юрій Павленко.

Народний депутат додав, що для нього Коростень є символом внутрішньодержавного примирення та єдності.

«Справжнім символом українського примирення – внутрішньодержавного, внутрішньонаціонального, історично українського – сьогодні є Коростень. Тисячу років тому це місто стало центром історичних подій – київська княгиня Ольга чотири рази мстилася деревлянам за вбивство її чоловіка князя Ігоря. У четвертий раз вона спалила Іскоростень. Але нащадки древлян встановили у місті пам’ятник княгині Ользі, незважаючи на те, що вона свого часу зробила з містом та його мешканцями. Чи це не символ примирення заради єдності? І, перебуваючи на святі, я ще більше переконався, що від початку душа нашого українського народу прагне до внутрішньонаціонального примирення. Попри всі протистояння, навіть у найближчому минулому, ми не маємо права нести у собі ненависть та жагу до помсти. Ми маємо єднатися заради боротьби проти зовнішніх загроз, не чекаючи тисячі років», – наголосив він.

«Від щирого серця вітаю коростенців з Днем міста. Бажаю Коростеню розвиватися та процвітати. Бажаю громаді міста миру, достатку і благополуччя. Бути впевненими у завтрашньому дні та щасливими на своїй рідній українській землі», – привітав коростенців з Днем міста Юрій Павленко.

Останні записи