Про це сказав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко під час ток-шоу «Прямий ефір» на телеканалі «Прямий», коментуючи Мінські переговори.

Опозиційний політик зауважив, що окрім Мінського формату іншого на даний час просто немає. Саме завдяки йому Україна може ставити питання щодо повернення наших громадян додому.

«Немає більшої цінності, чим людське життя і саме повернення заручників – це та тема, яка має об’єднувати всіх: і владу, і опозицію. Не тільки політичні сили, але і громадські, релігійні та інші організації, які працюють в Україні, повинні використати усі свої можливості для цього», – підкреслив парламентарій.

Юрій Павленко наголосив, що попри жорстку загальну критику Мінських переговорів, майже ніхто не говорить про те, що відбувається довкола них. А існує проблема інституційного забезпечення роботи наших переговірників, які працюють у Мінську.

«Сьогодні ми спостерігаємо розкоординованість органів влади, відсутність швидкої реакції на те, про що домовилися у Мінську та підготовки ініціатив, які б посилювали українську сторону в рамках переговорів. Водночас, наш опонент інституційно нас випереджає і переграє. Координаційний центр на рівні Кабінету Міністрів, де б оперативно виконувалися задачі, які ставить Мінська група, дав би змогу значно збільшити ефективність Мінських переговорів», – зазначив народний депутат.

Також, опозиційний політик акцентував необхідність поступово відходити від складної процедури переговорів за участю посередників.

«Є ініціатива ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, і вона озвучена Юрієм Бойко, щодо прямих переговорів між Україною та Російською Федерацією із залученням країн-гарантів тих домовленостей, які будуть досягнуті в їх результаті. Впевнений, що з Мінського майданчика можна вийти на такі прямі переговори», – резюмував Юрій Павленко.

Останні записи