Тільки після перезавантаження всіх гілок влади в український політиці можливі кардинальні зміни. Про це заявив народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Юрій Павленко в ефірі «Українського радіо».

“За результатами президентських виборів потрібно провести повне перезавантаження влади. Разом з поки діючим президентом мають піти і Кабінет міністрів, і нинішній склад Верховної Ради. Діючі Рада і Кабмін будуть штучно робити перепони і заважати новообраному президенту реалізовувати ті очікування, які на нього поклали виборці. Наша політична сила внесла проект Постанови про звіт уряду. За три роки нинішній склад Кабміну жодного разу всупереч закону так і не спромігся відзвітувати про свою роботу. Тому уряд має відзвітувати та піти”, — зазначив Юрій Павленко.

Опозиційний політик підкреслив, що українці очікують від новообраного президента кардинальних змін.

“Люди голосували не стільки за Володимира Зеленського, скільки проти Петра Порошенка та тих дій, які проводить Кабінет міністрів і так звана більшість у Верховній Раді, бо насправді це одна група, яка фактично п’ять років монопольно управляла країною. Люди пов’язують зміну президента із швидкими та кардинальними змінами у політиці та їхньому житті. А вони можливі лише з перезавантаженням всіх гілок влади”, — сказав Юрій Павленко.

Серед головних завдань, які мають бути виконані після зміни влади – це відновлення миру, зниження тарифів та вирішення соціальних питань людей, – вважають в ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи