Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, коментуючи намір команди новообраного президента ввести загальне декларування доходів громадян.

«Це спроба встановити контроль над доходами українців. До того ж, загальне декларування не належить до невідкладних завдань, вирішення яких вимагає суспільство. Крім того, як інструмент наповнення держбюджету така ідея дуже ризикована», – зазначив опозиційний політик.

Юрій Павленко також нагадав, що останні кілька років влада не соромилася вирішувати свої проблеми за рахунок громадян, за що й отримала 25% підтримки на виборах.

«Якщо команда новообраного президента продовжить залазити у кишеню звичайної людини, це не тільки знизить рівень її підтримки, але й посилить недовіру громадян до державних виконавчих установ. Як наслідок, 73% підтримки розчиняться у повітрі», – переконаний парламентар.

Крім того, для успішної реалізації ідеї загального декларування доведеться істотно збільшити штат працівників фіскальної служби і витратити на це чимало коштів з держбюджету, звернув увагу Юрій Павленко.

«Таким чином, багаті зі своїми офшорними рахунками так і залишаться багатими. А бідні, хто роками збирав кошти на навчання дітям, лікування або просто “на чорний день”, після сплати всіх податків стануть ще біднішими», – зазначив народний депутат.

Юрій Павленко переконаний: новому президенту варто зосередитися на зниженні захмарних тарифів, зменшенні рівня безробіття і реальних реформах в Україні.

«А мізерні доходи українця, з яких він примудряється ще й відкласти гроші на майбутнє, повинні стимулювати владу якомога швидше поліпшити добробут громадян, а не вчергове обібрати їх», – підкреслив Юрій Павленко.

Останні записи