Алея пам’яті Антона Малиновського — почесного громадянина міста Житомира, першого очільника Житомирської облдержадміністрації в роки незалежності, українського вченого-економіста була закладена у Житомирському міському парку культури ім. Гагаріна. Антон Станіславович помер 13 березня 2019 року. Попрощатися з видатним житомирянином прийшли сотні людей, у тому числі гості зі столиці та інших куточків України.

23 березня сім’я Антона Малиновського, друзі та колеги по роботі, депутати місцевих рад, громадські активісти та почесні житомиряни висадили на його честь 10 ялинок та 20 туй. Створити Алею синові Антона Станіславовича, Олегу, запропонували його друзі – Юрій Павленко та Наталія Леонченко, які також взяли безпосередню участь у висадці дерев.

Олег Малиновський підкреслив, йому дуже приємно, що до увіковічення пам’яті мого батька долучилося стільки людей.

Висадка алеї на честь Антона Малиновського – це спроба увіковічнити його пам’ять та нагадати усім, як важливо берегти історію та її видатних постатей, наголосив народний депутат України Юрій Павленко, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ.

«Усі ми повинні пам’ятати про те, яку важливу роль відіграв Антон Малиновський у житті Житомирщини. Так, в роки становлення незалежності України брав активну участь у стабілізації суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації, у подоланні кризи, розбудові інститутів української влади в області. Вклад Антона Станіславовича — безцінний. Сподіваюся, висаджена на його честь Алея, стане гарним нагадуванням про здобутки видатної людини, справжнього патріота та поштовхом на нові звершення для кожного нас», — зазначив Юрій Павленко.

Депутат Житомирської міської ради від опозиції Наталія Леонченко зазначила, що Антон Малиновський – “людина-глиба”, колодязь життєвої та професійної мудрості. А опозиційний депутат Житомирської обласної ради Наталія Рибак підкреслила, що житомиряни люблять та поважають Антона Станіславовича, бо він розпочав свою роботу в час, коли Житомирщині було найважче й зумів вивести область з кризи.

Останні записи