На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, коментуючи рішення Конституційного Суду України, який визнав неконституційним рішення парламенту про скасування пільг ветеранам Великої Вітчизняної війни (закон №76-VIII від 28 грудня 2014 року).

Народний депутат підкреслив, що рішення, яким чинна влада скасувала пільги для ветеранів Великої Вітчизняної війни є ганебним та принижує гідність тих, хто визволяв Україну від окупантів. Втім, опозиціонери добилися, аби пільги ветеранам було повернуто.

«Ветерани Великої Вітчизняної війни – це люди, завдяки яким сьогодні є Україна. Однак влада, забравши пільги у тих, хто вижив у цій страшній війні, вкотре показала усім свою антисоціальну та антинародну політику, котрій не місце в нашій державі. Попри такі зухвалі рішення цієї влади, команда опозиціонерів доклала максимум зусиль, щоб справедливість була відновлена», – зазначив Юрій Павленко.

Політик додав, що ініціатором подання до Конституційного Суду України щодо відновлення пільг і компенсацій для ветеранів і учасників Великої Вітчизняної війни виступила народний депутат Наталія Королевська.

«Разом із ветеранськими організаціями ми зробили все для того, щоб закон, проголосований парламентською більшістю у грудні 2014 року, який порушує конституційні права громадян, зокрема, ветеранів Великої Вітчизняної війни, був визнаний недійсним. Зрештою, три роки боротьби і нам вдалося відновити справедливість по відношенню громадян, які втратили здоров’я у війні. Відповідне рішення КСУ є обов’язковим до виконання і оскарженню не підлягає», – наголосив народний депутат.

Також Юрій Павленко додав, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ продовжить роботу в даному напрямку, адже категорій громадян, права яких на отримання пільг було порушено, обмежено або відібрано, ще дуже багато.

«Нині ми чекаємо більш як двадцять рішень КСУ щодо наших подань. Ми продовжуватимемо боротися, аби неграмотні рішення нинішньої влади було скасовано. Українці заслуговують на гідне життя і, отримавши перемогу на виборах, ми захистимо права усіх, хто цього потребує», – резюмував Юрій Павленко.

Останні записи