Мешканців Полтавщини, як і решту українців, перш за все хвилює відновлення миру, припинення тарифного геноциду і шаленої корупції. Крім того, люди обурені так званою медичною реформою і тими процесами, які нині відбуваються у сфері охорони здоров’я.

Про це під час робочої поїздки до Полтавської області заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко.

У Горішніх Плавнях опозиційний політик відвідав трикотажну фабрику Товариства «ТІКО ЛТД Ко», директор якої Дмитро Півень розповів про проблеми зі збутом продукції.

«Незважаючи на те, що фабрика  має 30 сучасних цехів, де працюють 600 співробітниць, останні кілька років трикотажна продукція «ТІКО» надходить лише на український ринок, адже конфлікт на Донбасі зробив збут на традиційному для підприємства російському ринку неможливим. Незважаючи на високу якість трикотажу та найсучасніше обладнання на фабриці, вийти на європейський ринок проблематично — заважають законодавчі перипетії. Крім того, високі комунальні тарифи підвищують собівартість продукції, а це теж не сприяє збуту товару та розвитку виробництва», — сказав Дмитро Півень.

Під час відвідин Кременчуга Юрій Павленко відвідав спеціалізовану школу-інтернат спортивного профілю I-III ступенів імені І.М. Піддубного.

Під час зустрічі з партійним активом регіонального та міського штабів Юрій Павленко обговорив проблеми, які виникали у процесі роботи окружних виборчих дільниць.

«Люди втомилися від конфлікту на Сході і псевдореформ нинішньої влади. Після зміни нинішнього режиму в Україну обов’язково прийдуть мир і довгоочікувана економічна стабільність», — сказав політик, підсумовуючи почуте і побачене на Полтавщині.

Останні записи