Про це під час Всеукраїнського форуму активу політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” заявив народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, коментуючи хід президентської кампанії та підготовку до парламентських виборів.

«Зараз розпочалася найгарячіша — фінальна фаза президентських перегонів, у якій наш кандидат на посаду президента України Юрій Бойко упевнено показує високий результат і підтримку людей, яка постійно зростає. Водночас ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ щодня об’єднує все більше громадян, громадських організацій та політичних партій. Всі останні соціологічні дослідження, які проводяться в рамках президентської кампанії, свідчать що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ претендує на дуже високу позицію за результатами парламентських виборів, які нас очікують восени 2019 року», — сказав парламентар журналістам.

На Форумі зібралися представники регіональних опозиційних штабів, щоб скоординувати свої подальші дії щодо захисту результатів президентських виборів і спланувати підготовку до майбутніх парламентських перегонів, виступивши потужною єдиною опозиційною силою.

«Ми впевнені, що результати парламентських виборів дадуть можливість нашій команді серйозно впливати на ті рішення, які будуть ухвалюватися на найвищому державному рівні вже у кінці поточного року», — відзначив  Юрій Павленко.

Опозиційний політик також додав, що за останні 10 днів зустрівся з виборцями у Житомирській, Сумській, Кіровоградській, Полтавській та Волинській областях.

«Незалежно від регіону, люди говорять насамперед про завершення війни і встановлення миру, і друге — це величезна проблема бідності. Бідність стала ознакою життя майже кожної родини у Києві, Житомирі, Полтаві, у великому обласному центрі чи віддаленому селі. Бідність змушує людей масово виїжджати за кордон, шукати робоче місце, вона пов’язана перш за все з тарифним геноцидом, несправедливою пенсійною політикою, значним підвищенням цін на товари першої необхідності, продукти і ліки», — зазначив народний депутат.

Юрій Павленко підкреслив, що українці втомилися від псевдореформ, які погіршили рівень освітніх, соціальних та медичних послуг.

«У всіх областях дуже багато нарікань на так звану медичну реформу, яка просто позбавила багатьох людей доступу до медицини. Люди також скаржаться на закриття шкіл і погіршення якості освіти, вони не бачать ніякої «нової української школи» — красиву картинку, яку показують на зустрічах із президентом. Повністю розвалена система соціальної допомоги не тільки найбільш вразливим соціальним категоріям, а й допомога при народженні дитини, підтримкаа багатодітних сімей. Влада демонструє псевдопроекти, такі, як «муніципальна няня» чи «пакунок малюка», одночасно відбираючи реальні кошти у кожної сім’ї з дітьми. Люди не бачать перспектив, щоб народити другу, я вже не кажу третю дитину — а це все дуже боляче вдарить по майбутній демографічній ситуації», — підкреслив Юрій Павленко.

Особливе обурення громадян викликає те, що замість працювати над тарифними, пенсійними та медичними законопроектами, влада витрачає два пленарні тижні на закон про мову.

«Але найголовніше — це те, що люди розуміють: сьогодні саме від них залежить, якою буде країна наступні 5 років  і підтримують програму Юрія Бойка та ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ», — підсумував Юрій Павленко.

Останні записи