Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко напередодні Міжнародного дня захисту дітей опублікував на своїй сторінці у Facebook звернення до Президента України Володимира Зеленського.

Політик наголосив, що Конституція захищає дітей як громадян України. Особливо тих, для кого мамою і татом є держава.

«Пане Президенте України!

Завтра Ви вперше в житті, як гарант Конституції, будете відзначати День захисту дітей!

Сподіваюсь, що той, хто двічі у інавгураційній промові послався на точку зору дитини, не зможе не помітити завтрашню дату.

Ви відповідальний батько своїх дітей і це очевидно!

Конституція захищає дітей як громадян України, особливо тих, для кого держава є і мамою, і татом (стаття 52 та ін.).

Так, діти – це радість. Але і обов’язок! Президента держави, перш за все! Від Вашого розуміння прав і благополуччя дитини залежить, як діятимуть по відношенню до дітей керівники громад в містах, районах і селах України. Не повторюйте помилок попередника. Одних промов мало, мають бути зважені та ефективні дії в інтересах дітей. Як буде діяти президент, так буде вчиняти голова громади.

Саме президент має сформувати політику як гарантований державою комплекс дій для кожної дитини, а не тільки для вирішення окремих випадків. Політику дій і результатів!

Пригадую спілкування з Вашою командою у 2012 році, коли як Уповноважений з прав дитини консультував творчу групу каналу «Інтер» з питань як захистити дитину від сирітства, як знайти їй сім’ю.

Пригадайте Ваш телевізійний проект «Серце підкаже»! Напевне, для Вашої команди він був найважчим з усіх телевізійних!

Тепер такі діти мають отримати збалансовану і ефективну політику від президента Зеленського. Від президента, який у першому ж абзаці інавгураційної промови послався на слова свого сина! Портрети Президента України у кабінетах чиновників замінив на портрети дітей!

Ви відповідальний батько своїм дітям. Сподіваюсь, що станете відповідальним президентом і для дітей України.

Конституція зобов’язує! Серце підкаже!

Президенте – дій…те!» – йдеться у зверненні Юрія Павленка.

Останні записи