Про це 8 травня у Слов’янську під час зустрічі з ветеранами заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Солод.

«Вшановуючи героїчне минуле наших батьків і дідів, ми захищаємо наше спільне майбутнє. Ми пам’ятаємо великий подвиг всіх, хто захистив нашу Батьківщину від фашизму, і зробимо все можливе, щоб повернути достойне життя нашим справжнім героям», – сказав Юрій Солод.

Парламентар також повідомив про те, що у Верховній Раді вже зареєстровано пакет законопроектів, який дозволяє збільшити грошову допомогу інвалідам війни, відновити скасовані пільги і соціальні гарантії, істотно підвищити пенсії.

«Ми добивалися, щоб ці законопроекти були розглянуті ще до свята, але нинішня антинародна влада всіма силами протидіє ухваленню подібних законів. Незважаючи на це, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ все одно доб’ється, щоб їх внесли до порядку денного парламенту і проголосували», – сказав Юрій Солод.

Ніхто не має права переписувати історію народу, насильно встановлювати свята і вказувати людям, яких героїв шанувати, впевнений народний депутат.

«Життя розставить все на свої місця. Історію треба залишити історикам, а влада повинна вирішувати економічні і соціальні проблеми, а не створювати їх. Дорогі ветерани! Це саме ви захистили нашу землю від ворогів, відбудували країну після Великої Вітчизняної і заклали основи для нашого мирного майбутнього. І ми докладемо всіх зусиль для того, щоб у вас було гідне життя і реальний соціальний захист – це лише невелика частка того, чим ми можемо відплатити вам за ваш великий подвиг», — підсумував опозиційний політик.

Останні записи