Народний депутат України Юрій Солод, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, спільно з командою благодійного фонду «Дорога життя» доставив в амбулаторії та фельдшерсько-акушерські пункти Слов’янського і Олександрівського районів Донецької області необхідні медпрепарати та полівітамінні комплекси.

До списку лікарської гуманітарної допомоги увійшли сучасні ліки для серцево-судинної системи, поліпшення роботи мозку, а також загального стану людини.

За словами Юрія Солода, ідея організувати таку гуманітарну місію виникла під час звітного періоду за 2018 рік парламентський рік, після відвідування населених пунктів Слов’янського і Олександрівського районів.

«У цих селах і селищах живе дуже багато літніх людей, майже всі вони потребують ліків для підтримки серця, лікування судинної системи, а також контролю і нормалізації тиску. Перед тим як організувати цю благодійну акцію, попередньо порадилися з фахівцями, уточнили склад і отримали всі необхідні ліцензійні документи від виробника лікарських препаратів. Разом з волонтерами благодійного фонду “Дорога життя” ми порахували, що кращою допомогою літнім людям, особливо у важкий осінньо-зимовий період, буде доставка сучасних і якісних медичних препаратів, які фельдшери зможуть абсолютно безкоштовно роздати їм», — підкреслив народний депутат.

У сьогоднішніх умовах літні люди, отримавши пенсію, змушені ділити її на кілька частин, звернув увагу Юрій Солод.

«І чи не найважливіша частина – ліки. Та й у будь-якій сім’ї, де є людина, що страждає від певної недуги, доводиться робити так само, адже хороші ліки коштують дорого. Сподіваюся, ця гуманітарна допомога стане гарною підмогою для людей, зміцнить здоров’я славянців, миколаївців, александровцев і жителів Святогорська. Подолаємо труднощі разом! », — резюмував парламентар.

Зі слів медсестри фельдшерсько-акушерського пункту у Билбасівці Світлани Єжеленко, пердана лікарська гуманітарна допомога дуже важлива для жителів селища і сусідніх сіл.

«Велика подяка нашому народному депутату Солоду, волонтерам благодійного фонду за надану допомогу. Сьогодні ліки коштують справді дуже дорого, і для наших бабусь і дідусів це дуже хороша допомога і підтримка. Дякую», – сказала Світлана Єжеленко.

Останні записи