6 червня в Києві відбувся Всеукраїнський об’єднавчий з’їзд партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, в якому взяли участь понад 1 500 делегатів, прихильників та активістів політичної сили. Люди приїхали з усіх регіонів України. Про це журналістам розповів делегат з’їзду від Слов’янська, народний депутат України Юрій Солод.

«Нам довіряють мільйони українців, і ми не зрадимо їх інтереси та виправдаємо довіру. Сьогодні ми знову довели, що не звернемо зі шляху захисту інтересів людей та не будемо торгувати нашими переконаннями, нашими виборцями і нашою Батьківщиною. Проголошені цілі зрозумілі кожному жителю Донбасу. Перше – повернути мир в країну, друге – налагодити відносини з Росією, третє – зупинити економічний геноцид українського народу, четверте – зробити країну успішною, а її громадян – витягнути з бідності, куди їх загнала бездарна і корупційна влада», – підкреслив Юрій Солод.

За словами політика, головним завданням партії з’їзд визначив перемогу на позачергових парламентських виборах, призначених на 21 липня 2019 року, та формування мирної процвітаючої України. Українці чекають реальних кроків від влади і готовності до єдності всіх опозиційних сил.

Також під час з’їзду прозвучали і програмні тези, змістом яких стали боротьба з тарифним свавіллям, переслідуванням інакомислення, «патріотичного» марнослів’я, що прикриває корупцію та злодійство.

Юрій Солод також зазначив, що тепер необхідно донести до кожної людини в містах і районах нашу ідею об’єднання.

«Я бачив палаючі очі людей, відчував їх емоції. Це дійсно те, чого так довго чекали в усіх регіонах – єдиної, потужної опозиції. Я впевнений, що до нашої опозиційної платформи будуть приєднуватися все нові політичні сили та рухи. Ряд з них вже про це заявив. Об’єднавчий процес – не зупинити. Виступаючи все разом – ми обов’язково переможемо! », – резюмував Солод.

Останні записи