Про це у Слов’янську заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Солод.

Підсумки медичної реформи виявилися повністю провальними, зазначив парламентар. Третина населення не може підписати декларації, лікарі масово звільняються і їдуть з країни, а медустанови у невеликих містах і селах опинилися під загрозою закриття.

«Так звана медреформа, яку проводить влада, що йде, — це справжній медичний геноцид. Наприклад, у місті Святогорську — 4,5 тисячі жителів, десятки тисяч переселенців. Тутешню поліклініку і стаціонарне відділення кілька років тому відремонтували за рахунок благодійної допомоги. Створили одну з найкращих в Україні установ, де люди з інвалідністю, люди похилого віку та ветерани могли отримувати кваліфіковані медичні послуги. Але в результаті реформи стаціонарне відділення повністю закрили, а персонал — скоротили », – сказав опозиційний політик.

Юрій Солод зазначив, що ситуація у медичній сфері не повинна залишатися без уваги. І сьогодні потрібно зробити так, щоб у слов’янців, миколаївців, жителів Святогорська, Слов’янського та Олександрівського районів була можливість лікуватися у  своєму населеному пункті та отримувати фахову медичну допомогу.

«Наша позиція однозначна — це скасування реформи охорони здоров’я, відставка в.о. міністра Супрун і збереження системи медичних установ у містах і селах. Після виборів ми виправимо помилки старої влади, зробимо все, щоб забезпечити українців якісним медобслуговуванням і зробимо турботу про людей головним пріоритетом державної соціальної політики. Першочергові завдання, які стоять перед майбутнім парламентом і урядом — це повернення миру, відновлення економіки, забезпечення ефективного соціального захисту, у тому числі – якісного медичного обслуговування. Зробити Україну успішною країною можна, тільки захистивши людей і повернувши мир на Донбас!» – резюмував парламентар.

Нагадаємо, Юрій Солод та Наталія Королевська разом з колегами з ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ звернулися до Конституційного суду з вимогою скасувати медичну реформу, а також зареєстрували у Верховній Раді проект постанови про звільнення в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Останні записи