Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Солод звернувся до Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури та Міністерства освіти і науки з вимогою втрутитися в ситуацію, пов’язану зі спробою рейдерського захоплення Слов’янського аграрного коледжу, а також дати правову оцінку діям в.о. ректора Луганського національного аграрного університету.

«Я вже звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, міністра освіти Лілії Гриневич, а також відправив звернення на ім’я генерального прокурора Юрія Луценка з вимогою дати правову оцінку діям в.о. ректора ЛНАУ Ростислава Подольського, який 4 червня увірвався до кабінету директора Слов’янського аграрного коледжу Тетяни Плахової і почав вимагати від неї негайно скласти свої повноваження, підписати наказ про звільнення і передати справи новопризначеному керівнику. Мета звільнення – продовження безоплатного користування сторонніми особами 616 га державної землі, що знаходиться на балансі коледжу», – заявив Юрій Солод.

«Такі протиправні дії відразу викликали гострий опір з боку педколективу – його представники вийшли на акцію протесту, перекривши проїжджу частину в центрі міста. У даній ситуації необхідно в першу чергу подбати про людей, які працюють і навчаються в коледжі. Захистити їх від незаконних дій так званого ректора, пов’язаних з самоуправством, порушенням трудового законодавства, а також спробою захоплення навчальних корпусів. Це свавілля ми зобов’язані негайно зупинити», – наголосив парламентарій.

Політик також зазначив, що всупереч наказу міністра освіти і науки Лілії Гриневич про переміщення ЛНАУ до Старобільська, в.о. ректора вишу Ростислав Подольський видав наказ про переміщення структурних підрозділів в корпуси Слов’янського аграрного коледжу. Тим самим поставивши під загрозу ліцензування самого університету та його підрозділу – Слов’янського аграрного коледжу. «Ми будемо захищати людей, крок за кроком повертаючи країну з того свавілля, в яке її занурив збанкрутілий режим», – підкреслив Юрій Солод.

Нагадаємо, раніше народними депутатами Юрієм Солодом і Наталією Королевською було ініційовано створення робочої групи, до якої увійшли представники міністерства, педагогічних колективів, громадські активісти, а також народні депутати. Метою її роботи було недопущення фактичної незаконної ліквідації коледжу.

Останні записи