Про це заявив народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи в ефірі каналу Інтер можливості досягнення миру на Донбасі.

«До прямих переговорів з невизнаними республіками можна буде переходити тільки після зміни влади в Україні”, – сказав опозиційний політик.

Він зазначив, що і президент, і залишки правлячої більшості використовують нинішню військову ситуацію як фактор, за рахунок якого можна підняти власний рейтинг.

“Їх цікавить тільки власний рейтинг, вони наживаються на війні, не думаючи про народ. Ці кроки (прямі переговори – ред.) Можуть бути реалізовані тільки після зміни нинішньої влади, тому що до цього буде ескалація або спроби ескалації напруги», – підкреслив Юрій Бойко.

Опозиційний політик вважає, що починати потрібно з гуманітарних питань.

«Після зміни влади можна буде переходити до прямих переговорів, починаючи з гуманітарних питань. По-перше, починаючи з питань звільнення полонених, за посередництва і надійними міжнародними гарантами. А цими гарантами можуть бути РФ – з боку невизнаних республік, і США – з боку України. Далі будуть проведені політичні переговори», – сказав Юрій Бойко.

Відзначимо, що згідно з результатами опитування Центру соціологічних досліджень “Софія”, Юрій Бойко обійшов у рейтингу президента України – за Бойко готові віддати свій голос 10,9% виборців, тоді як за Порошенка – 9,4%.

Крім того, в партійних рейтингах ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вийшла на друге місце з результатом 11,1%.

Останні записи