Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в ефірі телеканалу NewsOne.

“Роботу парламента оцінили українці – сьогодні діючий парламент має рівень довіри 4%. І він такі цифри заслужив. Правляча більшість, яка сформувалася після обрання парламенту в 2014 році, взяла курс на прийняття законів, абсолютно непотрібних і марних для людей», – зазначив народний депутат.

Юрій Бойко підкреслив, що Верховна Рада, обрана на піку військового конфлікту, виявилася абсолютно не готовою приймати важливі для країни закони.

«Були політичні декларації, заяви, але закони, які були б дійсно важливі для людей, не те що не приймалися, а навіть не розглядалися. Я вже нічого доброго не чекаю від цієї Верховної Ради. Парламент був обраний на піку військового конфлікту, це військовий парламент. У 2014 році люди бачили в ньому захист. Але потім, коли потрібно було переходити до економіки, то нинішній парламент виявився до цього елементарно не готовий. Найчастіше вони навіть не розуміють, про що йдеться мова”, – сказав Юрій Бойко.

Опозиційний політик також зазначив, що Верховна Рада в її нинішньому вигляді була вигідна тільки президенту Порошенку.

“Президент його, що називається «тримав», щоб проводити ті рішення, які вигідні були йому, а не країні. Потрібно чекати перевиборів до парламенту. Але я сподіваюся, що це відбудеться якомога швидше. Чим довше працює нинішній парламент, тим гірше і людям, і країні. Є законні механізми для розпуску, наприклад, не зібралася правляча коаліція, тим більше, що у нас її і так немає. І парламент може бути розпущений”, – заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Нагадаємо, Юрій Бойко з колегами зареєстрували у Верховній Раді десятки законопроектів, спрямованих на вирішення соціальних питань, підтримку економіки, але вони не вносяться навіть до порядку денного.

З1 березня українці обирали президента країни. Згідно з результатами першого туру голосування, переміг шоумен Володимир Зеленський – його результат 30,24%, за Петра Порошенка проголосували 15,95% виборців. На третьому місці Юлія Тимошенко – 13,4%, засновника ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрія Бойка підтримали – 11,67% виборців.

На 21 квітня призначено другий тур голосування. А 27 жовтня 2019 року українці обиратимуть новий парламент. На сьогодні, згідно з даними соцдосліджень, рівень довіри до нинішнього складу Верховної Ради становить близько 4%.

Останні записи